Prezent dla kreatywnego dorosłego – kolorowanka!

Wydawać, by się mogło, że kolorowanki przeznaczone są wyłącznie dla dzieci, ale tak naprawdę obecnie sprawa wygląda nieco inaczej i coraz częściej w sklepach znajdziemy tego typu produkty, które przeznaczone są właśnie dla osób starszych.

Pole do popisu!

Pole do popisu!

 

Jeśli szukacie ciekawego prezentu dla osób kreatywnych na zbliżające się święta Bożego Narodzenia to możliwe, że właśnie powinny Was zainteresować takie kolorowanki:

1.    Dekoracje vintage. Kolorowy trening- niedroga ale naprawdę ciekawa książeczka, w której znajdziemy wiele czarnobiałych inspirujących obrazków, które nabiorą kolorów wyłącznie, gdy my się za to zabierzemy. Jest to świetna forma dla osób, które mają jakieś inspiracje i chcą je wprowadzić w życie swoimi rękami. Zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.

2.    Szelki. Komiks tylko dla dorosłych – to już nieco inna propozycja, w której nie dostajemy do ręki kolorowanek, ale one gotowe już czekają na nas. Komiks dla dorosłych to fajna propozycja dla osób, które w młodych latach chętnie sięgały po komiksy. Ciekawa tematyka, która pozwala spojrzeć na dorosły świat właśnie od strony komiksowej.

3.    Piękne ogrody. Antystresowe kolorowanie dla dorosłych – a to jeszcze jednak ciekawa kolorowanka dla dorosłych, która ma mieć przede wszystkim charakter relaksujący i jako taka powinna funkcjonować.

 

Przykładowe kolorowanki dla dorosłych

Przykładowe kolorowanki dla dorosłych

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *