Prezenty dla brata lub siostry

Prezenty dla rodzeństwa powinny być oryginalne i ciekawe. Ważne jest także to, aby odpowiadały zainteresowaniom danej osoby, spełniając jej marzenia.

Rodzeństwo - choć często się kłócą i tak się kochają

Rodzeństwo – choć często się kłócą i tak się kochają

Co kupic siostrze?
Siostra to osoba bliska, z którą trzeba było dzielić się rodzicami i dziadkami, dzielić pokój, a nierzadko także biurko i ulubione książki.
W wielu sytuacjach wspiera dobrą radą, wysłucha i pomoże znaleźć wyjście z patowej sytuacji. Nagrodą za siostrzany trud mogą być świąteczne prezenty. To, co ukochana siostra znajdzie pod choinką w dużej mierze zależy od nas samych, warto jednak pamiętać, że to prezent dla siostry, a tym samym powinien spełniać jej marzenia i oczekiwania.

Miłośniczki literatury z pewnością zadowolą się dobrą książką. W tej kwestii priorytetem jest oczywiście literacki gust obdarowywanej kobiety, warto jednak pamiętać, że istnieje wiele książek, które zadowolą nawet najbardziej wymagającą czytelniczkę.
Wśród nastolatek niegasnącym zainteresowaniem cieszy się seria tzw. jeżycjady, czyli powieści tworzonych przez poznańską pisarkę – Małgorzatę Musierowicz. Najnowsza powieść to „Wnuczka do orzechów” – książka, którą można nabyć w Empiku.
Zniszcz ten dziennik” Keri Smith to książka, która bez wątpienia zainteresuje młodą buntowniczkę o artystycznej duszy.

W sklepach internetowych nie brak także propozycji dla melomanek. Fanki Eweliny Lisowskiej z całą pewnością ucieszy najnowszy album artystki – „Nowe horyzonty”. Miłośniczki fantastyki i słynnych filmów z Hobbitem w roli głównej, bez wątpienia zafascynuje płyta „X” Eda Sheerana.
Wśród propozycji filmowych warto zwrócić uwagę kolekcję filmów „Plotkara”, obejmującą projekcje z sześciu sezonów oraz wzruszającą opowieść o parze zakochanych, nieuleczalnie chorych ludzi – Gwiazd naszych wina”.

Prezenty dla młodej kobiety

Prezenty dla młodej kobiety

Co ucieszy brata?
Jeśli jest to młody człowiek, który lubi czytać, z pewnością zainteresuje go mrożąca krew w żyłach powieść Stephena Kinga „Przebudzenie”. Dla fanów rodzimej beletrystyki można zaproponować „Tajne akcje snajperów Grom” Tomasza Marca – książkę, która także trzyma w napięciu i zapewnia optymalną dawkę mocnych wrażeń.

Dla miłośników kultowej „Gry o tron” adresowana jest książka „Świat ludzi i ognia”, w której przedstawione zostały wydarzenia poprzedzające fabułę wspomnianej „Gry o tron”.

Fanom muzyki warto zaproponować „Męskie granie” lub płytę „Lighting” kultowego zespołu Pearl Jam.
Kolekcjonerzy filmów fantastycznych z pewnością ucieszą się na prezent w postaci płyty DVD z filmem „Hobbit: Pustkowie Smauga”. Na uwagę zasługuje także projekcja „X-Men: Przeszłość, która nadejdzie”, którą obowiązkowo powinien posiadać miłośnik wcześniejszych części sagi.
Wśród gier komputerowo-telewizyjnych warto polecić „Civilization: Beyond Earth” oraz „Football Manager 2015”.

Pomysły na męskie upominki

Pomysły na męskie upominki

Pamiętajcie, że liczą się intencje, pomysły, gest. Nawet jeśli czasem ciężko jest nam dogadać się z rodzeństwem – warto wyciągnąć do nich rękę na święta i zaskoczyć miłym podarunkiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *