Prezenty dla kobiet – uniwersalne upominki

Kobieta zmienną jest jak to się mówi. Jest też wymagającą, dlatego wybierając prezent dla Pań na święta Bożego Narodzenia należy się wykazać pewną starannością oraz inicjatywą, jeśli chcemy trafić w gust kobiety i dać jej ciekawy prezent. Czym trafimy w różne kobiece gusta – muzyką, książkami, filmami. Oto przykładowe pomysły, które powinny spodobać się Paniom w każdym wieku.

kobiece prezent

Kobiece inspiracje; źródło: groszki.pl

 

Jeśli chodzi o propozycje to są one zróżnicowane:
1.    „21 Adele”- dobra do relaksu płyta Adele to ciekawa propozycja prezentu dla kobiety. Na pewno sprawdzi się w przypadku tej pani, która gustuje w dobrej, delikatnej muzyce z miłymi dźwiękami.

Debiutancki album Adel

Debiutancki album Adel

2.    „Lato w Prowansji” – prawdopodobnie jedna z lepszych nowości komediowych, która świetnie sprawdzi się na rodzinne popołudnie świąteczne przed TV. Dlatego film może się stać dobrym prezentem dla kobiety z okazji świąt Bożego Narodzenia.

lato-w-prowansji

Nowości na DVD

3.    „Pysznie, świeżo, kolorowo, czyli koktajle dla zdrowia i urody” – moda na zdrowe odżywianie jest coraz bardziej zauważalna i dlatego właśnie zestaw dwóch książek o przygotowaniu zdrowych koktajli to na pewno świetna propozycja dla każdej kobiety. Jeśli nie wiecie jeszcze co kupić na zbliżające się święta swojej żonie to ten prezent dobrze się sprawdzi.

pysznie-swiezo-kolorowo

Kulinarne książki

4.   ” Trylogia Zmysłów” – może to nieco zaskakujące, ale po erotyczną literaturę raczej chętniej sięgają kobiety i jak się okazuje to one wybierają takie książki. Dlatego jeśli szukać prezentu dla żony to możliwe, że Trylogia Zmysłów składające się z trzech książek sprawdzi się w tej roli doskonale.

trylogia-zmyslow

Zmysłowy ebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *