Prezenty dla maluchów

Jakie prezenty kupić dziecku na gwiazdkę? Takie pytanie prawdopodobnie zadaje sobie bardzo wielu rodziców, którym brakuje już dobrych pomysłów. Wydaje się jednak, że takim najlepszym prezentem będzie zawsze jakiś upominek, który będzie miał aktywizujący charakter i sprawi, że dziecko będzie się jednocześnie bawiło i rozwijało. Mamy w tym względzie kilka propozycji.

zabawki-dla-dzieci

Zabawki, to najlepszy prezent dla malucha!

1.    Lego City. Złapać aligatora! – Lego to prawdopodobnie zawsze taka propozycja prezentu, która sprawdzi się doskonale. Dzięki tym klockom dzieci mogą się aktywnie rozwijać, budować swoją wyobraźnię. A tytuł Złapać Aligatora pozwala także na budowanie swojej własnej historii.

lego-city-zlapac-aligatora

Klocki Lego na sprawność manualną

2.    Gram z sówką Zuzią – to naprawdę fajny zestaw gier aktywizujących, które mają pozytywny wpływ na dziecko i rzeczywiście gwarantują doskonałą zabawę. Dzieci mogą w ten sposób w czasie gry uczyć się o warzywach, owocach zwierzętach w zoo.

kolory-gram-z-sówka-zuzia-

Gra pobudzająca wyobraźnię

3.    Bystre oczka. A kuku – to świetna książeczka nawet dla najmłodszych dzieci, która ma działać na nie aktywizująco. Przygotowana w taki sposób, że każde dziecko biorąc do ręki tą książkę pracuje nad swoją aktywnością oraz spostrzegawczością, dlatego książka świetnie się sprawdza.

bystre-oczka

Prezent dla najmniejszych bystrzaków!

4.    Betoniarka –  dziecko uczy się o pojazdach i innych elementach, które otaczają je w życiu codziennym. To świetna zabawa dla chłopców (i ich tatusiów oraz dziadków).

betoniarka

Coś dla małych i dużych chłopców

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *