Prezenty dla miłośników kryminałów

Książka to taki prezent, który zawsze na święta Bożego narodzenia będzie się sprawdzał. Warto jednak szukać takich książek, które tematycznie będą związane z tym co budzi zainteresowanie danej osoby.

Crime-Scene-police

Dobry kryminał to jest to!

 

Wśród wielu współczesnych czytelników znajdziemy miłośników kryminałów w związku z tym warto właśnie po takie tytuły sięgnąć, gdy wiemy, że takie są upodobania danej osoby. Lista ciekawych pozycji jest długa:

1.    Katarzyna Bonda „Sprawa Niny Frank” – najbardziej popularna autorka kryminałów w naszym kraju przygotowała dobry tytuł, który kilka dni temu pojawił się w sprzedaży. Świetnie napisany kryminał, który jak należy trzyma w napięciu od samego początku do końca.

2.    Jo Nesbo „Łowcy głów” – znany autor thrillerów, który jest dobrze rozpoznawalny. To przykład skandynawskiego kryminału – klimatycznego, mrocznego i niezwykle wciągającego.

3.    Zygmunt Miłoszewski „Gniew” –  Po niezwykle udanej książce „Ziarno Prawdy” możemy jeszcze wybrać inny tytuł Miłoszewskiego. „Gniew”, oferowany również w formie ebooka. Dla miłośników elektronicznego czytania książek może to być naprawdę fajny prezent.

 

Książkowe kryminały idealne na świąteczny prezenty

Książkowe kryminały idealne na świąteczny prezenty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *