Prezenty dla panów – top gadżetów

Panowie lubią gadżety… Są łowcami nowości! Nowoczesne, elektroniczne, designerskie. Szukając idealnych prezentów dla mężczyzny na święta Bożego Narodzenia powinniśmy pomyśleć o jakimś gadżecie, który z jednej strony będzie czymś, co sprawi radość, ale i jednocześnie będzie miał charakter praktyczny. Funkcjonalność posiadanych przez mężczyznę przedmiotów to kwestia, na którą często zwracają oni uwagę, dlatego wybieranie prezentów w taki sposób wydaje się być rozwiązaniem najsensowniejszym.

images

fan gadżetów

 

Jeśli chodzi o interesujące propozycje prezentów to na pewno sprawdzać się będą zawsze takie, które należą do grona szeroko pojętej elektroniki:
1.    Dysk zewnętrzny SEAGATE Backup Plus, 1 TB, USB 3.0 – wszech otaczające nas elektroniczne dane  trzeba gdzieś przechować, dlatego taki dysk będzie zawsze dobrym rozwiązaniem dla mężczyzny. 1TB danych to już szansa na przechowanie wielu ważnych plików, zdjęć czy filmów;

dysk-zewnetrzny-seagate

dysk zewnętrzny

2.    Słuchawki BEYERDYNAMIC DT880, 250 Ohm – idealna propozycja dla miłośników muzyki i prawdziwych aufiofili. To produkt rzeczywiście z najwyższej półki, przygotowany w taki sposób, że każdy dźwięk będziemy mogli usłyszeć idealnie. Dlatego jeśli Twój mężczyzna spędza wiele czasu z muzyką to słuchawki tego typu na pewno go ucieszą;

sluchawki

słuchawki

3.    Pendrive KINGSTON DataTraveler SE9 G2, 64 GB, USB 3.0 – niewielki ale pojemy. Taki pendrive, który będzie miał 64GB pojemności może być przypięty do kluczy i pozwoli mężczyźnie mieć zawsze przy sobie najważniejsze pliki.

 

pendrive-kingston

pendrive o dużej pojemności

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *