Świąteczne prezenty dla fanów fotografii

Nie ma problemu z wyborem podarunku dla osoby, która ma konkretne zainteresowania. Tak na przykład fanom fotografii z pewnością sprawią przyjemność prezenty związane z tą tematyką.

Fotoksiążka

Zamiast albumu z wypadającymi zdjęciami, przygotuj dla bliskiej osoby fotoksiążkę, która będzie trwałą pamiątką, np. ze wspólnej wycieczki czy uroczystości rodzinnej. Sam wybierasz i układasz fotografie, sam wybierasz tło – to prawie jak rękodzieło.

Fotokalendarz

Kalendarz ścienny, ale jedyny i niepowtarzalny, bo z fotografiami, które sam zrobiłeś i dopasowałeś do danego miesiąca. Zdjęcia rodzinne? Krajobrazy? Zwierzęta? Kwiaty? – to zależy od upodobań osoby, której chcesz podarować taki oryginalny fotokalendarz.

Fotoetui na telefon

Chcesz, by bliska osoba pomyślała o tobie zawsze, gdy odbiera telefon? Podaruj jej fotoetui na smartfona, może ze swoim zdjęciem, może z ulubionym zwierzątkiem, może z portretem dziecka czy wnuka? Drobiazg, ale ucieszy.

Książki o fotografowaniu

„Fotografować każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej”. Żeby jednak robić to lepiej, warto zaznajomić się z radami mistrza fotografii smartfonem, Jacka Bonieckiego, który napisał dwie książki na ten temat: „Smartfon” oraz „Jak fotografować smarfonem” – praktyczne porady na przykładzie własnych fotografii.

Natomiast posiadaczom aparatów cyfrowych, pragnącym robić dobre zdjęcia, warto podarować książkę Andrzeja Mroczka „Jak robić idealne zdjęcia cyfrowe”. Poradnik dla początkujących”.

Ramka na zdjęcie

Dobrym pomysłem na prezent są też ramki na zdjęcia. Może być jedna, za to z własnoręcznie wykonanym zdjęciem.

prezenty_empikfoto

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *