Świąteczne prezenty dla przyszłej panny młodej

Jeśli wśród osób, z którymi mamy spędzać święta Bożego Narodzenia znajduje się przyszła panna młoda, może się wydawać, że zostaliśmy pozbawieni przynajmniej jednego dylematu związanego ze świątecznymi upominkami. Wystarczy przecież znaleźć prezent nawiązujący do czekającej ją uroczystości i można mieć już pewność, że problem został rozwiązany. Czy jednak wybór jest aż tak prosty?

ramka-na-zdjecia-love

Ramka na zdjęcie – ślubne lub dowolne. Źródło: empik.com

Jedno z najważniejszych zaleceń wiąże się z tym, że aby do prezentu świątecznego dla przyszłej panny młodej nie podchodzić zbyt poważnie. Przygotowania do ślubu to zadanie, które spoczywa na jej, a nie naszych barkach i z pewnością nie zasłużymy na wdzięczność, jeśli sprezentujemy jej komplet zaproszeń, które naszym zdaniem są najbardziej odpowiednie w przypadku takiej uroczystości. Nie warto również ingerować w strój panny młodej, jej fryzurę oraz makijaż. Mówimy o zagadnieniach o indywidualnych charakterze, nie powinniśmy więc zakładać, że wiemy na ich temat więcej niż sama zainteresowania. Dobrym pomysłem mogą być romantyczne komedie wprowadzające już w ślubny temat lub mówiące o tym w sposób lekki i zabawny. Dodatkowo, przyszła młoda nie musi korzystać z takiego prezentu sama, może cieszyć się z nim wspólnie z narzeczonym i korzystać z tego np. podczas wspólnej randki.

druhny

Magic Mike, To właśnie miłość i Druhny – przykładowe filmy dobrane tematyczne dla przyszłej panny młodej

Generalnie mile widziane są te upominki, które temat zbliżających się zaślubin traktują z przymrużeniem oka. Przygotowania do ślubu i wesela same w sobie są niezwykle stresujące, nie warto więc potęgować tego uczucia przypominając o nim w najmniej interesującej formie podczas świąt. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie temu, aby przyszła panna młoda otrzymała od nas poradnik dla młodych żon informujących o ich obowiązkach albo o zasadach szczęśliwego pożycia. Liczba takich poradników jest imponująca i zdecydowana większość nie podchodzi do temu zamążpójścia przesadnie serio, okazuje się więc być miłą, odstresowującą lekturą.

slubne

Romantyczne powieści i poradniki ślubne z pewnością będą trafionym prezentem. Źródło: gandalf.com.pl

Innym pomysłem, który z pewnością rozbawi przyszłą pannę młodą jest zestaw piosenek biesiadnych śpiewanych na weselach. Czasem jest on prawdziwą inspiracją dla osób zastanawiających się nad oprawą muzyczną uroczystości weselnej, zawsze zaś – upominkiem, który jest w stanie wywołać nieskrywane rozbawianie wśród zapoznających się z nim osób.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *